Hamsterim : )

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Geri git   Hamsterim : ) > Sağlık

Seçenekler Stil
Okunmamış 05.07.17, 01:22 PM
Junior Member

Exclamation Yardım Edin!

Dün gece kızımın, Rigby nin evini yapıyordum deli açmıştı silikon ile kapatıyordum sonra evinn içinde kedi kumu olduğu için ağırdı birden o masada dolaşınca elimden kaydı ve bebeğimin ayağına geldi ilkten böyle ayağı döndü gibi bişi oldu ama sonra döndü koştu durmadı yerinde yani her zaman ki gibi kızım biraz yaramazdır dedim bişi olmadı ama sabah uyandım baktım ayağı şişmiş ve morarmış kanda toplamış Veterinere gidicem şimdi buz koymayı denedim ama sanki onun umurunda değl gibi hala koşuyor filan durmuyor ama daha kötüye gitmesinden korkuyorum. Yaşadığım yer Beykoz hiç Vet e gitmedim ne kadar iyiler bu konuda bilmiyorum ama umarım yardımcı olurlar.

Sizdende yardımlarınızı bekliyorum
7
Okunmamış 06.07.17, 03:17 PM
BAMBİNO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

Hamsteriniz halinden memnun gibi demek ki canım açılmıyor bizde düşeriz bir yerimiz morartırız hatta bazen bir morluk gördüğümüzde acaba nasıl oldu hiç fark etmedim diye şaşırırız zamanla geçip gider o yüzden hamsteriniz acı çekmediğini göre çok önmeli bir şey olduğunu sanmıyorum. Yinede veterinere görüşmemizde yarar var.
Okunmamış 08.07.17, 07:18 PM
Junior Member

Alıntı:
BAMBİNO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hamsteriniz halinden memnun gibi demek ki canım açılmıyor bizde düşeriz bir yerimiz morartırız hatta bazen bir morluk gördüğümüzde acaba nasıl oldu hiç fark etmedim diye şaşırırız zamanla geçip gider o yüzden hamsteriniz acı çekmediğini göre çok önmeli bir şey olduğunu sanmıyorum. Yinede veterinere görüşmemizde yarar var.
Evet öyleymiş, ama korktum görünce ödem olmuş krem verdiler. Vet e gittim ve hamster'a bakmıyorum dedi delirdim, Annem yinede bir baksanız ayağı şişti dedi yine de kalkıp bakmadı bile, daha sonra belediyede olan bir vet e gittik şimdi kızımın ayağı iyi sadece şiş Ama bu Türkiyede ki Veteriner durumunu görünce gerçekten üzüldüm.
Okunmamış 24.07.17, 08:02 PM
gmzckrc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

Haklısınız. Özellikle kemirgenler ve egzotik hayvanlar üzerine deneyimli bir veteriner bulmak zor iş. Hayır bakmıyorum ne demek? Keyfimizden getirmedik heralde buraya en azından bilgili bir hekim arkadaşına yönlendirebilirdi sizi.

Etiketler
edin, yaralandı, yardım

Seçenekler
Stil