Hamsterim : )

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Geri git   Hamsterim : ) > ACİL SORULAR

Seçenekler Stil
Okunmamış 08-29-2016, 12:10 PM
Junior Member

Standart Yürüyememe

çok acil bi sorum var hamsterım gece kaçmış sanırım 5.6. Kaçışı eve alıştığı için sürekli firar durumunda bi gece daha kaçmış normalde kaçardı 1 saat sonra falan farkedip bulurduk bu sefer sabaha gördük malum sabahları uyudukları için akşamı bekledip sonda buldum geceye doğru ama bi baktım devrilerek ilerliyo yani adım atıyo poposu devrilip ters dönüyo debeleniyo düzeliyo bi adım daha atıyo yine aynısı oluyo aldım elime bacaklarını ellerini tuttum az oynattım ne ses çıkarıyo ne geriye doğru aşırı tepki vererek çekiyo.acı çekmiyo belli ama bacaklarıda elleride basıyo elime aldığımda ama bi eliyle kavrıyamıyo onu tam kullanamıyo ama öne arkaya yukarıya falan uzatıyo yuvasındaykende yan yan ilerliyo sürünüyo gibi yana devrik bi şekilde ayrıca çıkmaya çalışırken kenarlardan tutunmaya çalışıp ayağa kalkıyo ama biraz sonra devrilerek düşüyo tekrar çıkmaya çalışıyo tekrar devriliyo ve oturup kendini temizliycekken yada yemeğini tutucakken düşüyo geriye doğru duramıyo ve elimde sırt üstü yatarak yemek yiyo yani bunda bi gariplik var mı bilmiyorum ama bi arkadaş bunu söylemiş sanki sorunmuş gibi burdan hamsterların yatarak yemek yemediğini düşündüm o yüzden bunuda söyledim video var ama videoda görüntü alıp resim yolluyorum lütfen ilgilenin ve bana yardımcı olun onu iyileştirmek istiyorum

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Okunmamış 08-29-2016, 12:34 PM
HANNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

Vay vay hamsyerinize nolmuş böyleeee.bunun çok sebebi ola bilir bence.mesala felç ola bilir,ezile bilir,gece belki de kimse üzerine basmış da ola bilir.siz hiç bi şey yapamazsınız ki.mutlaka vet yardım olmalı.çoook üzüldüm.bi değişiklik olursa haber verin
Okunmamış 08-29-2016, 12:35 PM
BAMBİNO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

Hamsterinizin ayağında bir sorun olabilir bunun için veterinere gitseniz iyi olur resimlerden pek anlaşılmıyor videoyu yollama imkânınız bar mı yatarak yemek yemesiyle ilgili bir fikrim yok
Okunmamış 08-29-2016, 12:40 PM
HANNA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

Yiyeceklerini mesala,nohutu,fasulyeni,mısırı,yumurtanı ve başka yiyecekleri haşlayıp verin ki hamsterinize yemek yemek kolay olsun.
Okunmamış 08-30-2016, 07:30 PM
Junior Member

Elimle besliyorum zaten.ama ilk geceden daha iyi durumda en azından poposunu doğrultup biraz gidebiliyo yani bi eli sanırım basamıyo elime aldığımda parmaklarıma tırmanırken bi eli arkada kalıyo diğerine göre.sanırım video yükleyemiyorum
Okunmamış 08-31-2016, 12:01 PM
hamsteradmin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hamsteradmin hamsteradmin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Fotoğraflarınızı küçülterek tekrar ekleyin. Boyutları büyük olması nedeniyle site görüntüsünü etkiliyor.
Yeni üyeyseniz üyeliğiniz en kısa zamanda aktif edilecektir, aktif edilir edilmez forumun özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz. "Üye oldum ama neden başlık açamıyorum" gibi aktivasyonla ilgili ya da "Ne cins hamster alayım, hamsterım düştü ne yapayım" gibi forumda sorabileceğiniz sorular için özel mesaj atmayınız, yöneticilerden msn istemeyiniz, özel bilgilerini sormayınız. Sorularınız için forumumuzda başlık açabilirsiniz, böylece benzer soruları olanlar cevapları görebilir. Sorunuzu sormadan önce lütfen forumumuzu gözden geçiriniz, sorunuzu sizden önce başkalarının sormuş olması mümkündür, bunu yaparak bizlere yardımcı olabilirsiniz. Bu imza yukarda bahsedilen durumların sık yaşanmasından dolayı düzenlenmiştir. Daha fazla bilgi için kuralları okuyunuz. Hamsteradmin, sitenin tek sahibidir, admin olduğunu iddia eden ya da izinsiz bilgi kullanan üyelere itibar etmeyiniz ve bize bildiriniz, bu tür durumlarda kişiler hakkında yasal işlem başlatılmaktadır.

Hamsterim.com Kuralları :

Etiketler
yürüyememe

Seçenekler
Stil