Hamsterim : )

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Geri git   Hamsterim : ) > Hamster Kafes ve Aksesuarları

Seçenekler Stil
Okunmamış 11-01-2014, 12:18 AM
Senior Member

lütfen mesaj kasmayınız aksi taktirde admine şikayet edicem aynı konu hakkında 2 kelimeyi 3 mesajda yazmak saçmalık toplayıp yazabilirsiniz
Okunmamış 11-01-2014, 12:34 AM
Senior Member

hanna ben kartonla evi bağlamaktan vazgeçtim kartona bir tane ev yaptım çatısı olan falan mukavvadan içine peçete parçaları koydum özel kendim yaptım evin kenarına bölme açıp yemde koydum kafesi temizlerken koyuyorum oraya rahat rahat 1 saat kafesi temizliyorum o orda yatıyo yiyo falan kafesle bağlayamadım bantlardan korktu bende vazgeçtim sadece kafesi temizlerken koyucam kartona birde dün dün elime alırken çok az bi yükseklikten düştü viiiik diye bi ses geldi korktum telaş yaptım hemen kaçtım hayvanda korktu ama allahtan koltugun altına kaçmadı sonra aldım elime normal sevdim birde ben elime aldıktan sonra severken sırtını mesela okşarken birden titriyo sonra bende korkuyom o yüzden pek sevmiyorum oynuyorum daha çok sağ elden sol ele falan
Okunmamış 11-01-2014, 10:27 AM
Member

sizde lütfen benim konumda bana diklenmeyiniz linki bulmak için uğraştım benim ne yaptığım sizi ilgilendirmez ben sizin mesajlarınıza karışmıyorsam sizinde bana yargısız infaz yapmak gibi bi hakkınız yoktur saygılar
Okunmamış 11-01-2014, 03:18 PM
Senior Member

ben zaten sizin konunuza satasmadim ancak 3 msj fazla ama farketmez ama bundan sonra duzenleyip 1 mesajda toplarsanuz goruntu kirliligi ve sayfa kirliligi olmasin ben kotu birsey soylemiyorum sadece bundan so:-)nra dikkatlo olursaniz sevinirim iyi gunler ready king BEY
Okunmamış 11-01-2014, 03:20 PM
Senior Member

batralp knk mesaj kasmiyoz konu kapandi anlastik biesaha tartismaualim knk :-D ama toparlarsak kotu bsicolmaz yani sorun deil
Okunmamış 11-01-2014, 06:54 PM
Member

Wink

xmen (gökdeniz) bana mesaj kasıyor diyorsunuz ama kendiniz benle tartışıp mesaj kasıyorsunuz gibime geldi lütfen senior member oldunuz diyede hava atmayın saygılar
Okunmamış 11-01-2014, 07:35 PM
BAMBİNO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

benim hemstırımın kafese bağlı topu var bazen kafesten topu çıkarıyorum evde geziyo
Okunmamış 11-01-2014, 09:35 PM
Senior Member

Cool

siz önce kendinize bakın ready king yeter artık bu konuyu kapatın ben mesaj kasmıyorum senior oldum diyede dershanede() söylemiştim lütfen artık yeter tartışmayalım

evet bakın 2.mesaj yerine düzenleden mesajımı ekliyorum [Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...] buyrun ready arkadaşımızada edit kelimesinin düzenle oldugunu öğretmiş olmanın verdiği mutlulukla herkeze kolay gelsin diyorum

Konu xmenvolver tarafından (11-01-2014 Saat 09:38 PM ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 11-02-2014, 12:00 PM
Member

kapatın diyorsunuz ama kendiniz devam ediyorsunuz... xmen bey nesaj kasmıyorum diyorsunuzda kaç tane gereksiz konunuz var acaba ??? en azından ben aynı konuyu 5 defa açmıyorum ve başka üyeler tarafından gereksiz konu açtığım için uyarılmıyorum üstelik edit yapmayı bana siz öğretmediniz kolaysa başınıza gelsin benim toplam '25' tane konum yok eğer benimde 25 tane konum yok diyorsanız profilinize girin ve sayın bakalım kaç tane var

Konu ReadyKing tarafından (11-02-2014 Saat 12:09 PM ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 11-02-2014, 12:01 PM
Member

'canım pamuğum' topu kendinizmi kafese bağladınız ???

Etiketler
hamster, topu

Seçenekler
Stil