Hamsterim : )

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Geri git   Hamsterim : ) > Bu da Benim Hamiş'im :)

Seçenekler Stil
Okunmamış 12-19-2011, 06:53 PM
Member

daha tam olarak alışamadı. eski kafes düzenine alışkın olduğundan o büyük taraf ilginç geldi ilk defa. birde bugün biraz hınzırlık yaptı hamster topundan kaçtı. ben kafesleri birleştirmeye çalışırken. malesef dolabın altın girmiş çıkarırken çok korktu. ilk defa ciklediğini duydum. canını acıtmadım halbuki ama çok korktu halinden belliydi. o yüzden rahat bırakıcam 1-2 gün. tek başına keşfetsin
Okunmamış 12-19-2011, 07:43 PM
GhosT_26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Senior Member

crow o son aldığın kafesten bende istiyorum fiyatını aldığın siteyi falan özelden yollarsan güzel olur ayrıca esnaf sarayının alt katında bilgili pet shoplar olabiliyor mesela en ilerde en sağda var bi tane oyuncunun arkasında
Okunmamış 12-19-2011, 08:04 PM
Member

valla esnaf sarayına bir kez gittim. doğru düzgün istediğim şekilde bir çark bulamadım. hatta kokulu witte molen marka talaş bile bulamadım o yüzden artık internetten istediğim şeyi pahalıda olsa bulabiliyorum. ayrıca einsteinı petshoptan aldığımada pişman oldum. hala daha çok korkuyor ne kadar sevecen yaklaşsamda. elime gelse bile titiryor korkudan. nasıl baktılarsa artık 1 ay. kesinlikle hamster alacaksanız kişiden almanızı tavsiye ederim. en azından eskişehirde ben denk gelmedim öle iyi bilgili bir petshop. sadece ticari kar amacı güden hayvanları mal olarak gören tiplerdi bana denk gelenler malesef
Okunmamış 12-19-2011, 08:21 PM
Senior Member

usta özele gel bi konuşalım istersen tam hatırlayamıyorum ama çok iyi bi tane vardı hatta hastalıkları hakkında bile bana nutuk çekti tabi hala oralardamıdır bilmiyorum ama
Okunmamış 12-28-2011, 09:45 PM
Member

Einsteinı bugün itibariyle başka bir arkadaşımı verdim. zamanımı zeki ve metine ayıracağım. inş mutlu olur yeni ailesiyle.
Okunmamış 12-28-2011, 10:48 PM
Senior Member

Alıntı:
crowizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Einsteinı bugün itibariyle başka bir arkadaşımı verdim. zamanımı zeki ve metine ayıracağım. inş mutlu olur yeni ailesiyle.
aaaa nedn verdn
Okunmamış 12-28-2011, 10:54 PM
Member

einstein gonzales kardeşleri alınca biraz değişti herşeye saldırmaya başladı birden dün gece talaşları suluğunun oraya toplamış kafesini su bastırmış hem arkadaşımda çok istiyordu bu olaylar üzerine onunla daha çok ilgilenen biri olmasını istedim açıkçası hem gonzales kardeşlerin kafeside iyice büyüdü daha mutlu oldular böyle eminim einsteinda mutludur.
Okunmamış 12-29-2011, 03:12 AM
Senior Member

Alıntı:
crowizard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
einstein gonzales kardeşleri alınca biraz değişti herşeye saldırmaya başladı birden dün gece talaşları suluğunun oraya toplamış kafesini su bastırmış hem arkadaşımda çok istiyordu bu olaylar üzerine onunla daha çok ilgilenen biri olmasını istedim açıkçası hem gonzales kardeşlerin kafeside iyice büyüdü daha mutlu oldular böyle eminim einsteinda mutludur.
üzldm .. keske einsteinı bırkmasaydn ..

umarım verdqn kişide senin gibi iyi bakar ..

Konu drops fount tarafından (12-29-2011 Saat 04:17 PM ) değiştirilmiştir.
Okunmamış 12-29-2011, 03:27 PM
Senior Member

umarım gözünün arkada kalmıyacağı biridir bıraktığın sonuçta bu hayvanların koku alma duyuları çok gelişmiş ve bölgelerini sahiplenme iç güdüleri var en iyisini yapmışsın

Supi Hep Benimlesin

Chipsi senide kolay kolay bırakmam

Çiko'm <3 seni çok seviyorum

Winti'm sen çok çok özelsin yerin çok ayrı

Etiketler
einstein

Seçenekler
Stil